Palota Röplabda Sport Club

img

Utánpótlás Mérkőzések Középszakasz

U17 III. osztály KELET `A` Középszakasz

2024.01.20.
11:00

UTE U17 Fehér
vs.
Palota RSC
2 : 3

2024.01.20.
13:00

Palota RSC
vs.
Kistarcsai VSRC
0 : 3

2024.02.11.
11:00

SBTC U17 A
vs.
Palota RSC
3 : 2

2024.02.11.
13:00

Palota RSC
vs.
Viadukt SE U17 lány
3 : 1

2024.02.25.
11:00

Gyöngyösi RSE
vs.
Palota RSC
3 : 1

2024.02.25.
13:00

Palota RSC
vs.
Panoráma SE - Gravitas
0 : 3

2024.03.09.
11:00

BVSC-Zugló Sárga
vs.
Palota RSC
3 : 2

2024.03.09.
13:00

Palota RSC
vs.
VSD 'A'
0 : 3

2024.03.23.
11:00

Palota RSC
vs.
Kistarcsai VSRC
3 : 2

2024.03.23.
15:00

Viadukt SE U17 lány
vs.
Palota RSC
0 : 3

2024.04.14.
11:00

SBTC U17 A
vs.
Palota RSC
2 : 3

2024.04.14.
13:00

Palota RSC
vs.
BVSC-Zugló Sárga
3 : 0

2024.04.28.
11:00

Palota RSC
vs.
Panoráma SE - Gravitas
1 : 3

2024.04.28.
15:00

Gyöngyösi RSE
vs.
Palota RSC
2 : 3

2024.05.11.
11:00

UTE U17 Fehér
vs.
Palota RSC
3 : 1

2024.05.11.
13:00

Palota RSC
vs.
VSD 'A'
0 : 3
U15 III. osztály KELET-A Középszakasz

2024.01.13.
12:00

KSE U15 Sárga
vs.
Palota RSC
0 : 3

2024.01.13.
14:00

Palota RSC
vs.
Kistarcsai VSRC
0 : 3

2024.02.03.
11:00

Palota RSC
vs.
UTE U15 Fehér
3 : 0

2024.02.03.
15:00

BTDSE
vs.
Palota RSC
0 : 3

2024.02.17.
11:00

Palota RSC
vs.
DKLSN 'A
0 : 3

2024.02.17.
15:00

Csepeli RC
vs.
Palota RSC
3 : 0

2024.03.03.
11:00

DKLSN 'B
vs.
Palota RSC
0 : 3

2024.03.03.
13:00

Palota RSC
vs.
BTDSE
3 : 1

2024.03.16.
11:00

Palota RSC
vs.
Kistarcsai VSRC
1 : 3

2024.03.16.
15:00

DKLSN 'B
vs.
Palota RSC
0 : 3

2024.04.06.
11:00

UTE U15 Fehér
vs.
Palota RSC
2 : 3

2024.04.06.
13:00

Palota RSC
vs.
Lőrinc 2000 SE
3 : 1

2024.04.20.
11:00

DKLSN 'A
vs.
Palota RSC
3 : 2

2024.04.20.
13:00

Palota RSC
vs.
Csepeli RC
1 : 3

2024.05.04.
11:00

Palota RSC
vs.
KSE U15 Sárga
3 : 0

2024.05.04.
15:00

Lőrinc 2000 SE
vs.
Palota RSC
3 : 2
U13 III. osztály KELET `A` Középszakasz

2024.01.21.
11:00

Palota RSC
vs.
Szolnoki SPC Kék
3 : 0

2024.01.21.
14:00

Röppalánta SE
vs.
Palota RSC
1 : 2

2024.02.10.
11:00

DEAC
vs.
Palota RSC
2 : 1

2024.02.10.
12:30

Palota RSC
vs.
Csepeli RC
2 : 1

2024.02.24.
11:00

KESI-RA 'B'
vs.
Palota RSC
3 : 0

2024.02.24.
12:30

Palota RSC
vs.
Emericus U13 Fehér
2 : 1

2024.03.10.
11:00

Palota RSC
vs.
Sülysápi SE
2 : 1

2024.03.10.
14:00

Tálent SE U13
vs.
Palota RSC
2 : 1

2024.03.24.
11:00

Palota RSC
vs.
Csepeli RC
1 : 2

2024.03.24.
14:00

Emericus U13 Fehér
vs.
Palota RSC
1 : 2

2024.04.13.
11:00

Palota RSC
vs.
Szolnoki SPC kék
2 : 1

2024.03.13.
14:00

DEAC
vs.
Palota RSC
1 : 2

2024.04.27.
11:00

Palota RSC
vs.
Röppalánta SE
3 : 0

2024.04.27.
14:00

KESI-RA 'B'
vs.
Palota RSC
1 : 2

2024.05.18.
11:00

Palota RSC
vs.
Sűlysápi SE
2 : 1

2024.05.18.
14:00

Tálent SE U13
vs.
Palota RSC
2 : 1