Palota Röplabda Sport Club

img

Utánpótlás Mérkőzések

U19 OIB I. Női Alapszakasz `E` csoport

2021.09.18.
11:00

Nyíregyházi Sportcentrum
Palota RSC

3 : 0

2021.09.18.
12:30

Palota RSC
Vasas SC 'C'

0 : 3

2021.10.16.
10:00

Plaota RSC
Vasas SC 'C'

0 : 3

2021.10.16.
13:00

Plaota RSC
Nyíregyházi Sportcentrum

0 : 3

U19 OIB I. Női Középszakasz `L` csoport

2021.11.20.
10:00

Palota RSC
Gödöllői RC

0 : 3

2021.11.20.
13:00

Palota RSC
Tatabányai RSE

1 : 3

2021.12.12.
10:00

Tatabányai RSE
Palota RSC

3 : 0

2021.12.12.
11:30

Palota RSC
Gödöllői RC

0 : 3

U19 OIB I. Női Kvalifikáló szakasz `O` csoport

2022.01.22.
11:30

Palota RSC
BVSC-Zugló

:

2022.01.22.
14:30

Palota RSC
Szent-Benedek RA-Piros

:

2022.01.22.
16:00

Palota RSC
MAFC-Nikola Tesla

:

2022.02.12.
10:00

BVSC-Zugló
Palota RSC

:

2022.02.12.
13:00

MAFC-Nikola Tesla
Palota RSC

:

2022.02.12.
16:00

Palota RSC
Szent-Benedek RA-Piros

:

Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `A`

2021.10.10.
11:00

Gyöngyösi Röplabda SE
Palota RSC

0 : 3

2021.10.10.
12:30

Gödöllői RC-U17 III.
Palota RSC

0 : 3

2021.11.14.
10:00

Gödöllői RC-U17 III.
Palota RSC

0 : 3

2021.11.14.
11:30

Gyöngyösi Röplabda SE
Palota RSC

0 : 3

Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `I`

2021.12.05.
10:00

Palota RSC
DKLSN

1 : 2

2021.12.05.
14:30

Palota RSC
BKGDSE Volley U17

3 : 0

2021.12.05.
17:30

Palota RSC
Budaőrsi DSE

0 : 3

Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `I`

2022.01.15.
10:00

DKLSN
Palota RSC

0 : 3

2022.01.15.
11:30

Palota RSC
Budaőrsi DSE

1 : 2

2022.01.15.
16:00

Palota RSC
BKGDSE Volleyball U-17

0 : 3

U15 OGYB III.osztály NYUGAT Alap `C`

2021.10.03.
11:00

Palota RSC
Castor SE

3 : 0

2021.10.03.
14:00

Palota RSC
Sümeg-Dabronc Sárga

2 : 3

2021.11.07.
11:00

Sümeg-Dabronc Sárga
Palota RSC

3 : 2

2021.11.14.
11:30

Castor SE
Palota RSC

0 : 3

U15 OGYB III.osztály NYUGAT Közép `P` csoport

2022.01.08.
11:30

VESC-Zöld
Palota RSC

0 : 3

2022.01.08.
14:30

MÁV Előre Akadémia 'B'
Palota RSC

0 : 3

2022.01.08.
16:00

Palota RSC
Castor SE

3 : 0

2022.02.12.
10:00

Castor SE
Palota RSC

:

2022.02.12.
13:00

Palota RSC
MÁV Előre Akadémia 'B'

:

2022.02.12.
16:00

VESC-Zöld
Palota RSC

: