UP mérkőzések

U21 Női Nemzeti Bajnokság Közép

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2019.01.12. 13:00 Budapest MTK Budapest - Palota RSC 3 : 1 23:25 25:14 25:7 25:17
2019.01.26. 16:00 Gödöllő Penta Gödöllői RC - Palota RSC 3 : 0 25:7 25:6 25:17
2019.02.03. 11:00 Budapest TFSE - Palota RSC 3 : 0 25:19 25:15 26:24
2019.02.22. 17:30 Budapest Palota RSC - Penta Gödöllői RC 0 : 3 27:29 13:25 13:25
2019.03.01. 17:00 Budaőrs Budaőrsi DSE/Emericus SE - Palota RSC :




Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt.

A-6

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2018.09.30. 11:00 Budapest Palota RSC - DEAC 3 : 1 25:11 19:25 25:18 25:19
2018.09.30. 12:30 Budapest MAFC-Nikola Tesla - Palota RSC 0 : 3 9:25 17:25 13:25
2018.10.21. 09:30 Budapest Palota RSC - MAFC-Nikola Tesla 1 : 3 27:25 17:25 19:25 13:25
2018.10.21. 11:00 Budapest DEAC - Palota RSC 3 : 1 25:16 25:20 23:25 28:26



B-2

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2018.11.17. 10:00 Balatonfüred Palota RSC - Szent Benedek BRA 1 : 3 25:16 19:25 23:25 16:25
2018.11.17. 13:00 Balatonfüred Palota RSC - BVSC-ZUGLÓ 2. 3 : 0 25:12 25:8 25:19
2018.11.17. 16:00 Budapest KSE-Szent László ÁMK Baja - Palota RSC 1 : 3 22:25 13:25 25:22 20:25
2019.01.19. 10:00 Budapest BVSC-ZUGLÓ 2. - Palota RSC 3 : 0 25:22 25:20 25:13
2019.01.19. 14:30 Budapest Palota RSC - KSE-Szent László ÁMK Baja 3 : 0 25:22 25:16 25:16
2019.01.19. 17:30 Budapest Szent Benedek BRA - Palota RSC 0 : 3 19:25 23:25 22:25



C-1

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2019.02.23. 11:30 Szolnok Palota RSC - EVSI 1 : 3 25:20 11:25 16:25 10:25
2019.02.23. 13:00 Szolnok Szolnoki Sportiskola - Palota RSC 2 : 3 25:20 14:25 25:18 22:25 8:15
2019.03.24. 11:30 Eger Palota RSC - Szolnoki Sportiskola
2019.03.24. 13:00 Eger EVSI - Palota RSC




Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály

A-7

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2018.10.27. 12:30 Baja Palota RSC - UTE B 0 : 3 8:25 21:25 24:26
2018.10.27. 14:00 Balatonfüred KSE-Szent László ÁMK - Palota RSC 0 : 3 15:25 8:25 8:25
2018.12.02. 10:00 Budapest Palota RSC - UTE B 0 : 3 24:26 16:25 17:25
2018.12.02. 11:30 Budapest KSE-Szent László ÁMK - Palota RSC 0 : 3 6:25 16:25 13:25



B-3

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2019.02.10. 11:30 Pécs MAFC-II. Rákóczi - Palota RSC 0 : 3 16:25 9:25 4:25
2019.02.10. 14:30 Pécs PTE-PEAC - Palota RSC 1 : 3 23:25 25:19 19:25 24:26
2019.02.10. 11:30 Pécs Palota RSC - Vasas Óbuda U17 B 0 : 3 14:25 12:25 14:25
2019.03.16. 10:00 Budapest MAFC-II. Rákóczi - Palota RSC
2019.03.16. 14:30 Budapest Palota RSC - PTE-PEAC
2019.02.10. 17:30 Budapest Vasas Óbuda U17 B - Palota RSC




dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály

A-6

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2018.11.03. 10:00 Szombathely Palota RSC - Szombathelyi SI/HVSE-B 0 : 3 13:25 20:25 15:25
2018.11.03. 13:00 Szombathely Palota RSC - DSE Röplabda Akadémia-1 1 : 2 20:25 25:15 19:25
2018.11.03. 16:00 Szombathely TFSE Kalocsa - Palota RSC 0 : 3 11:25 8:25 9:25
2018.12.16. 10:00 Budapest DSE Röplabda Akadémia-1 - Palota RSC 0 : 3 10:25 23:25 5:25
2018.12.16. 10:00 Budapest Palota RSC - Szombathelyi SI/HVSE-B 3 : 0 25:16 25:23 25:21
2018.12.16. 10:00 Budapest TFSE Kalocsa - Palota RSC 0 : 3 3:25 2:25 7:25



B-7

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2019.02.16. 11:00 Debrecen Palota RSC - DEAC 3 : 0 25:18 25:14 25:23
2019.02.16. 12:30 Debrecen Közgáz SC - Palota RSC 0 : 3 17:25 15:25 21:25




Őryné Merő Nóra U13 női II. osztály

3-A

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2019.01.05. 11:15 Miskolc Hajdúböszörményi TE - Palota RSC 1 : 2 11:25 26:24 22:25
2019.01.05. 12:30 Miskolc Palota RSC - DVTK 1 : 2 22:25 25:20 15:25
2019.01.05. 13:45 Miskolc EVSI-A - Palota RSC 2 : 1 25:14 18:25 25:15
2019.01.05. 13:45 Miskolc MVSI-B - Palota RSC 1 : 2 25:13 8:25 23:25



4-B

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2019.01.27. 09:15 Taksony Taksony - Palota RSC 1 : 2 16:25 25:23 12:25
2019.01.27. 12:45 Taksony Palota RSC - Dunakanyar SE 'B' 2 : 1 16:25 25:23 25:13
2019.01.27. 14:00 Taksony KESI B - Palota RSC 2 : 1 25:14 25:21 18:25
2019.01.27. 15:15 Taksony Palota RSC - Közgáz SC 1 : 2 25:8 23:25 27:29
2019.01.27. 16:30 Taksony KESI B - Palota RSC 2 : 0 25:19 25:17



5-B

Szettek
Dátum Idő Város Hazai csapat vs. Vendég csapat Eredm. 1. 2. 3. 4. 5.
2019.02.09. 10:00 Debrecen Jászberényi RK-2 - Palota RSC 0 : 3 19:25 11:25 18:25
2019.02.09. 11:15 Debrecen Palota RSC - Hercules SE 2 : 1 17:25 25:15 25:18