U15-ös OGYB torna Eger

2019. november 11. Hétfő

November 03-án vasárnap, egy újabb fordulón mérkőztek meg a Gyerek korosztályos lányaink Eger városában. Az első mérkőzésünkön az egriek csapatával az EVSI "A"-val játszottuk a nyitómérkőzést. Álmosan kezdtük a mérkőzést és a kezdeti pontatlanságok, görcsössé tették a további próbálkozásainkat. Ebből adódóan 0:3 arányban vereséget szenvedtünk.

A következő mérkőzésnek is mi voltunk az egyik résztvevői, ahol az UTE "C" csapatával játszottunk egy remek találkozót. A kezdő hatos remekül elkapta a fonalat és pazar játékkal hozta az első két játszmát. Edzői próbálkozásra sorcserével kezdtük meg a harmadik játszmát, de sajnos rosszul sült el a kísérlet és nem sikerült továbbvinni a sikerszériát. Derekasan küzdöttek, a hidegen, mély vízbe dobott lányok de nem sikerült megfogni a harmadik játszmát. A negyedik játszmában már a szerencse sem állt mellettünk és sajnos felhoztuk az ellenfelünket is. A döntő játszmában megint úrrá lett rajtunk a feszültség, és nem sikerült feltenni az i-re a pontot. 3:2 arányban elveszítettük a meccset.

Az eredménytől függetlenül büszkék vagyunk a lányokra, szépen szerepeltek, már csak az a fránya győzelem hiányzik.

Palota RSC - EVSI 'A'    0:3    (20:25, 14:25, 12:25)
UTE U15 'C' – Palota RSC    3:2    (14:25, 11:25, 25:12, 26:24, 15:10)