U15-ös OGYB torna Budapest

2019. október 15. Kedd

U15 korosztályos lányaik október 13-án vasárnap megvívták első mérkőzéseiket a hazai pályának számító XV. kerületi, Sződliget utcai tornacsarnokban.
Az UTE "C" csapata ellen játszottuk a nyitómérkőzést. Az első játszmában szépen alakultak az események, előnnyel fordultunk. A következő háromban viszont kiütköztek a hiányosságaink és 1:3 arányban vereséget szenvedtünk.

A második mérkőzésen az EVSI "A" csapata ellen is sikerült szettet nyerni, de itt sem tudtuk megváltani a világot. Sajnos ezt a mérkőzésünket is elveszítettük 1:3-ra. Mindent egybevetve, tanulságokkal teli volt a hétvége. A lányaink szépen szerepeltek, annak ellenére, hogy az eredmények mit mutatnak. Tudjuk merre tartunk és megkaptuk a pozitív visszacsatolást.

Gratulálunk a csapatnak és az edzőiknek, Kovács Péternek és Erdődi Istvánnak!

UTE U15 'C' – Palota RSC    3:1    (16:25, 25:20, 25:22, 25:13)
Palota RSC - EVSI 'A'    1:3    (21:25, 25:18, 18:25, 8:25)