Következő mérkőzésünk

Támogatóink

Bíztató játék az MTK ellen

2017. november 16. szerda

Az MTK Budapest otthonában játszotta felnőtt csapatunk a bajnokság soron következő mérkőzését múlt szombaton.

Az első szett elején jól tartotta magát a Palota, az ellenfél csak 16-nál tudott ellépni. A szettben végig 5-6 ponttal vezetett az MTK, amit a lányok a végére 4 pontra csökkentettek

Bővebben...

Magyar Kupa

2017. november 11. szombat

Szerdán, hazai pályán fogadta csapatunk a Jászberény együttesét Magyar Kupa első mérkőzésén.

Lányaink remekül kezdték a mérkőzést, jól játszva vezettek 6:6-ig. Ekkor azonban a vendégek feleszméltek és végig vezetve nyerték az első szettet.

Bővebben...

Magyar Kupa

2017. november 07. kedd

November 08-án (szerdán) 19:00-kor Magyar Kupa meccset játszik a csapat a Jászberény ellen hazai pályán.

Várunk minden lelkes szurkolót és szimpatizánst, hogy lelkesítse csapatunkat!

A bajnokesélyest fogadtuk

Szombaton, hazai pályán a Vasas csapatát fogadtuk bajnoki mérkőzésen.

A vendégek magabiztos játékkal, jó nyitásokkal kezdtek, majd a folytatásban sem adták lejjebb. Mi szinte csak akkor szereztünk pontokat, ha az ellenfél hibázott, futottunk az eredmény után.

Bővebben...

Majdnem sikerült...

2017. november 03. péntek

Múlt szombaton, hazai pályán fogadta csapatunk a TF csapatát, akik szintén nyeretlenek voltak a bajnokság eddigi szakaszában.

Az első szettben végig az ellenfél vezetett, 16-nál sikerült utolérni őket, de lányainknak ennyire futotta ebben a szettben.

A második szett elejét megint a vendégek kezdték jobban, de a mieink összeszedett játékkal, remek megoldásokkal meg tudták nyerni.

Bővebben...

Idegenben...

2017. október 26. csütörtök

Felnőtt csapatunk lejátszotta első idegenbeli mérkőzését az NB.I.-ben október 22-én Kaposváron. Zarka Péter tanítványai a városi sportcsarnokban fogadta lányainkat, és 54 perc alatt biztosították be sikerüket.

Bővebben...

NB.I. Elkezdődött.

2017. október 18. szerda

Felnőtt csapatunk számára is elkezdődött a 2017/2018-as bajnoki év. Az új lebonyolítás szerint a mieink a 2. csoportban kezdték meg szereplésüket.

Szombaton a Fatum Nyíregyháza csapatát fogadták hazai pályán. A mérkőzést nagy lendülettel kezdte a vendégcsapat. A mieink csak szaladtak az eredmény után, próbálták felvenni a ritmust. Sajnos a Nyíregyháza nem adott lehetőset a javításra és gyorsan megnyerte az első szettet.