Híreink

Mérkőzés időpont változások

2019. február 12. kedd

Tájékoztatjuk szurkolóinkat és szimpatizánsainkat, hogy a következő mérkőzés időpontja megváltozott.

MTK Budapest - Palota VSN, 2019. február 16.-ai mékőzés új időpontja 2019. február 19. kedd 18:00

A mérkőzésre szeretettel várunk mindenkit az új időpontban!

Rendhagyó edzés a Palotánál

2019. február 06. szerda

2019. február 5-én egy rendhagyó edzésben lehetett része a Palota csapatának. Jan José De Brandt, a magyar női röplabda válogatott szövetségi kapitánya, háromszázötvenszeres belga válogatott sportoló tartott egy kétórás edzést.

Bővebben..

Kikaptunk a Kaposvártól

2019. február 05. kedd

Február 03-án vasárnap a Kaposvár csapata elleni mérkőzésen a Palota új edzővel állt a pályára. Glózik János vezetőedzőt Neizer Zoltán váltotta. Sok sikert kívánunk az új kapitánynak és köszöntjük őt a Palota fedélzetén!

Bővebben..

Vereség Balatonfüreden

2019. január 28. hétfő

Január 27-én vasárnap Balatonfüred csapatával mérték össze erejüket lányaink. A mérkőzés előtt rövid sétát tett a csapat, a télen is gyönyörű Balaton-parton. Az első szettet óriási lendülettel kezdték a lányok. A jó szervák és a fegyelmezett játéknak meg is lett az eredménye, mert ők nyerték az első játékrészt (20:25).

Bővebben..

Fontos győzelem a TF ellen

2019. január 21. hétfő

Január 20-án vasárnap hazai pályán aratott fontos győzelmet csapatunk a TF ellen. Az első szettben a már-már megszokott módon, kicsit nehézkesen és sok hibával játszottak a lányaink. Az ellenfél gyorsan kihasználta a sok pontatlan nyitásfogadásunkat. A lányok azonban küzdöttek és szorossá tették a játszmát, mégis az ellenfél nyerte a szettet (26:28).

Bővebben..

Szoros meccs a Budaőrssel

2019. január 14. hétfő

Január 13-án vasárnap ismét pályára léptek lányaink. Hazai pályán fogadták a Budaőrs csapatát. Kicsit nehezen kezdték a játékot, így az ellenfél hat pontal elhúzott, de aztán gyorsan felzárkóztak lányaink és bár nem ők nyerték, de szoros eredménnyel zárták az első szettet (24:26).

Bővebben..

Megszereztük az év első pontját

2019. január 07. hétfő

Január 06-án felnőtt csapatunk a Gödőllő otthonában játszotta az évnyitó mérkőzését. Első szettet remekül kezdtük, Imre Kinga nyitásait nem tudták megfogni a Gödöllő játékosai. A játék során ötletes megoldásokat csináltak lányainak, melyekkel sikerült 14:25-ös szettgyőzelmet kivívni.