PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB.

ADÓSZÁMUNK: 18060030-1-42

Rájátszás II. forduló

2017. április 12. szerda

A hétvégén folytatódott a rájátszás sorozat a felnőtt csapatunknak. A második forduló mérkőzéseit a TF csarnokában játszották a csapatok. Ezen a hétvégén is a TFSE és a Budaőrsi DSE volt az ellenfél.
Lányaink szombaton a Budaőrsi DSE csapatával kezdtek.

Budaőrsi DSE - Palota RSC    3:1   (25:14, 24:26, 25:13, 25:15)

TFSE - Palota RSC    3:0   (25:22, 25:12, 25:21)

A rájátszás következő fordulóját a Sződliget utcában, hazai pályán vívja csapatunk április 21-én és 23-án.

Bővebben...

Rájátszás I. forduló

2017. március 30. csütörtök

A hétvégén megkezdődött a rájátszás felnőtt csapatunknak. Az idén minden csapat "rendez egy fordulót". Az első forduló mérkőzéseit Budaörsön játszották a csapatok.

Lányaink szombaton a TF csapatával kezdtek.

TFSE - Palota RSC    3:0   (25:18, 25:13, 25:19)

Budaőrsi DSE - Palota RSC    3:1   (25:15, 25:19, 16:25, 25:21)

A rájátszás következő fordulóját TFSE otthonában vívja csapatunk április 08-09.-én.

Bővebben...

Dupla forduló az alapszakasz végén

2017. március 16. csütörtök

Március 10-én pénteken, Kaposvárra látogatott a csapat, hogy lejátsza soron következő mérkőzését a bajnokságban. Sajnos, mindössze 54 perc kellett a házigazdáknak a győzelemhez.

Március 12-én vasárnap pedig hazai pályán játszotta utolsó alapszakaszbeli mérkőzését csapatunk a TF együttese ellen.

1.MCM Diamant Kaposvári Egyetem - Palota RSC    3:0   (25:3, 25:20, 25:13)

Palota RSC - TFSE    1:3   (18:25, 19:25, 25:23, 17:25)

A bajnokság alapszakaszát csapatunk a 11. helyen zárta. A rájátszásban a TF és a Budaörs együtteseivel játszanak a lányok és döntik el a végső sorrendet.

Bővebben...

Hazai pályán

2017. március 09. csütörtök

Szombat délután hazai pályán játszott csapatunk. A Gödöllő csapatát látták vendégül.
A mérkőzésen a papírforma érvényesült. Lányaink a szettek végjátékát nem tudják hozni. Ebben kell még fejlődniük.

Megérdemelten nyert a Gödöllő.

Palota RSC - Penta-Gödöllői RC    0:3   (7:25, 17:25, 17:25)

Palota RSC: Nyuka 5, Szelle 10, Kotlárik, Bodnár, Balczó 5, Oláh.
Csere: Hadnagy B. (libero), Király, Tóth E. 2, Durst H.
Vezetőedző: Fekete Krisztina

Junior csapatunk mérkőzésének végeredménye:

Palota RSC - Penta-Gödöllői RC    0:3   (19:25, 19:25, 22:25)

Folytatás március 10-én (pénteken) Kaposváron, 12-én (vasárnap) hazai pályán a TF csapata ellen 16 órakor.