Vereség Balatonfüreden

2019. január 28. hétfő

Január 27-én vasárnap Balatonfüred csapatával mérték össze erejüket lányaink. A mérkőzés előtt rövid sétát tett a csapat, a télen is gyönyörű Balaton-parton. Az első szettet óriási lendülettel kezdték a lányok. A jó szervák és a fegyelmezett játéknak meg is lett az eredménye, mert ők nyerték az első játékrészt (20:25).

A második szett sok hibával indult a Palota részéről, de aztán lassan elkezdték ledolgozni a hátrányt. Sajnos a véghajrában nem sikerült megfordítani az eredményt, így a füredieké volt ez a szett (25:22).

A harmadik szettben sajnos nem maradt meg a Palota lendülete, így jó játékkal, viszonylag könnyen nyert a Balatonfüred (25:13).

A negyedik szett Halla Petra ütésével és nyitásaival kezdődött. A szett közepén a magabiztosabban játszó Balatonfüred sok ász nyitásával elhúzott és végül meg is nyerte az utolsó játékrészt (25:14). Ezzel 3:1-es győzelmet arattak a Palota csapata felett.

A Balatonfüred, a harmadik és negyedik szettben tanusított jobb játékkal nyerte meg a mérkőzést!

Szent Benedek BRA - Palota VSN    3:1    (20:25, 25:22, 25:13, 25:15)

Balatonfüred, 50 néző. V: Pőcze, Varjasi.

SZBBRA: Yslany Kelly 4, M. Szkorics 18, Vasvári E. 5, Sours 17, N. Szkorics 3, Jezerniczki 12.
Csere: Fáth (liberó), Dordzsceren 4.
Vezetőedző: Andrea Milodanovics.

Palota: Mészáros Zs. 7, Halla P. 15, Kotlárik 4, Imreh 11, Mester 4, Király D. 5.
Csere: Durst H. (liberó), Benedek 3, Rácz.
Vezetőedző: Glózik János.

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 8:7, 15:16, 18:21. II. játszma: 8:2, 16:13, 21:14. III. játszma: 8:5, 16:7, 21:10. IV. játszma: 8:5, 16:9, 21:11.