Van ok az örömre!

2018. október 07. vasárnap

A mai napon felnőtt csapatunk a TF csapatával hazai pályán csapott össze.
Az ellenfél már 0:2-re vezetett, amikor a lányok bravúros játékkal megfordították a mérkőzést, sőt végül 3:2-es győzelmet arattak!

Az utolsó három szettben fantasztikus labdameneteket láthattak a nézők, igazi örömjáték volt, profi módra!

Palota VSN KFT - TFSE    3:2    (21:25, 22:25, 25:14, 25:7, 15:10)

Palota: : Bodnár 3, Lászlop 6, Vígh 1, Bánlaki 6, Mester 9, Király D. 2.
Csere: : Gazsi, Vandlik (liberók), Pilissy 2, Gracza Sóti.
Vezetőedző: Glózik János.

Haladás: : Bagyinka 1, Reljics 3, Wruck 4, Kalman 12, Bokor 4, Paradzik 6.
Csere: : Fazekas (liberó), Runjic 11, Horváth D., Misinszki.
Vezetőedző: dr. Mucsi Péter.

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 3:8, 10:16, 17:21. II. játszma: : 6:8, 9:16, 9:21. III. játszma: 3:8, 9:16, 16:21.

Glózik János: - Szoros mérkőzésen kaptunk ki, ahol sok fiatal játékos kapott lehetőséget, amivel élni is tudtak.

Mucsi Péter: - Készültünk a Palota ellen is, nem vettük félvállról a meccset, de egyben a vasárnapi, Gödöllő elleni találkozóra is gyakoroltunk. Örülök, hogy mindenkinek játéklehetőséget tudtam adni és annak is, hogy a cserék után is zökkenőmentes maradt a játék. Még nem tudjuk, hogy Bagyinka Fanni sérülése mennyire súlyos.