Lejátszottuk a negyeddöntőt

2018. április 02. hétfő

Lejátszotta felnőtt csapatunk negyeddöntős mérkőzéseit az NB.I-ben a négy közé jutásért a Hungast-Haladás Szombathely ellen a két győzelemig tartó párharcban.
Az első mérkőzést március 22-én Szombathelyen, míg a második mérkőzés március 25-én a Sződliget utcai tornateremben játszották a csapatok.

Az első mérkőzésen, Szombathelyen a mieink lelkesen, felszabadultan játszottak, de csak egy szettet tudtak nyerni a hazaiak ellen.

HUNGAST Haladás Szombathely - Palota Volleyball Team    3:1   (25:22, 25:11, 12:25, 25:17)

Palota : Hadnagy B., Lászlop, Várhegyi, Vigh, Mester, Misinszki.
Csere: Hadnagy R. (liberó), Gazsi, Gracza-Sóti.
Vezetőedző: Glózik János.

A mérkőzésen készült fényképek itt megtekinthetők: Képek

A második mérkőzést a Palota Sződliget utcai tornacsarnokában rendezték meg. Ezen a mérkőzésen csak a harmadik szettben mutatták meg lányaink, hogy mit is tudnak, de ez kevés volt a győzelemhez.

Palota Volleyball Team - HUNGAST Haladás Szombathely    0:3   (11:25, 12:25, 19:25)

Palota: Király, Hadnagy, Bánlaki, Várhegyi, dr. Durst, Mester.
Csere: Gazsi (liberó), Bodnár.

Ezzel a Hungast-Haladás Szombathely kettős győzelemmel jutott az NB.I. elődöntőjébe. A Palota pedig az ötödik helyért játszik majd a TF együttesével, szintén két győzelemig tartó párharcban.