Újabb forduló az NB.I.-ben

2018. február 28. szerda

Szombaton, hazai pályán játszott felnőtt csapatunk. A Testnevelési Egyetem csapata látogatott el a Sződliget utcai csarnokba.

Ebben a bajnokságban a lányok már egyszer győztesen hagyták el a pályát ellenfelükkel szemben és most is ez volt a cél. Viszont ebbe beleszóltak a vendégek és a mérkőzés folyamán végig vezetve kezükben tartották az irányítást és megnyerték a mérkőzést.

Palota Volleyball Team - TFSE    0:3   (15:25, 20:25, 16:25)

Palota: : Hadnagy B., Lászlop 1, Misinszki 1, Durst H. 5, Mester 2, Király D. 7.
Csere: : Hadnagy R., Gazsi (liberók), Bánlaki 5, Várhegyi 4, Bodnár 1, Gracza 2, Vígh 1, Pilissy.
Vezetőedző: Glózik János.

TFSE: : Kolada 1, Imreh 6, Villám Cs. 12, Zolnai 9, Poór 5, Amaro 12.
Csere: : Canelle, Dobrovits (liberók), Czakó, Csengeri 4, Németh J. 1, Zgyerka-Édes, 2, Verebes.
Vezetőedző: Molnár István.

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 3:8, 10:16, 11:21. II. játszma: : 7:8, 15:16, 19:21. III. játszma: 3:8, 6:16, 9:21.

Folytatás 2018.03.03-án 18 órakor Szombathelyen.