Ez történt a Szamos utcában

2018. február 18. vasárnap

Szombaton az MTK vendégeként szerepelt felnőtt csapatunk a bajnokságban.

A házigazdák gyorsan elléptek a mérkőzés elején, amivel a lányok nem tudtak lépést tartani. A folytatásban 8:8-ig tartották magukat a Palotás lányok, de innen megint az MTK akarata érvényesült a pályán. A végjátékban kicsit összeszedettebb játékot mutattak lányaink, de ez kevés volt a győzelemhez. Megérdemelten győzött a házigazda.

MTK Budapest - Palota Volleyball Team    3:0   (25:13, 25:14, 25:16)

MTK: : Kötél Zs. 2, Godó 5, Nyuka 9, Horváth Z. 8, Takács D. 13, Kovács L. 9.
Csere: : Nagy F., Szalai (liberók), Lesi 8, Deli 1.
Vezetőedző: Tóth Gábor.

Palota: : Bánlaki 3, Hadnagy B. 2, Lászlop 11, Misinszki 11, Durst H. 3, Mester 6.
Csere: : Hadnagy R., Gazsi (liberók), Gracza 2, Pilissy 3.
Vezetőedző: Glózik János.

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 8:3, 16:9, 21:9. II. játszma: : 5:8, 16:10, 21:13. III. játszma: 6:8, 16:11, 21:13.

Tóth Gábor: - Maximálisan elégedett vagyok, remekül helytálltak a lányok. Mindenkit megnyugvással tölthet el a tudat, hogy ilyen fiatalok állnak a cseresarokban. Bizonyították, hogy bátran lehet számítani rájuk. A harmadik szett elején volt pár hiba, többnyire a rutintalanságunkból adódóan, de ezt leszámítva végig uraltuk a meccset.

Folytatás hazai pályán 2018.02.24-én 18 órakor a TF csapata ellen.