Budaőrs - Palota

2018. február 07. szerda

Vasárnap a Budaörs otthonába látogatott csapatunk, ahol nagyon szoros meccsen, két játszmát nyerve szenvedtek vereséget.

Az első, a negyedik és az ötödik szettben a Budaörs kezében tartotta a szettek, végig vezetve nyerték azokat.

A második és a harmadik szettben is a vendéglátók vezettek a játszmák közepéig, de ekkor a mieink remek játékkal, nagy küzdeni akarással megnyerték mind a két szettet. Sajnos, a végjátékot a Budaörs bírta jobban, ezzel megszerezve a győzelmet.

Budörsi DSE - Palota Volleyball Team    3:2   (25:19, 23:25, 25:27, 25:15, 15:9)

Budaőrs: : Szabó L. 10, Tóth E. 22, Ostorházi 6, Vezsenyi 22, Szabó D. 13, Szabó K. 9.
Csere: : Maurer (liberó), Juraszik, Antal 3, Szoboszlai, Kilyénfalvi 1.
Vezetőedző: Bagics Bence.

Palota: : Vígh 3, Bodnár 1, Lászlop 24, Király D. 11, Durst H. 9, Mester 11.
Csere: : Gazsi 1 (liberó), Bánlaki 1, Várhegyi, Misinszki.
Vezetőedző: Glózik János.

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 8:4, 16:13, 21:14. II. játszma: : 8:7, 16:15, 19:21. III. játszma: 4:8, 11:16, 19:21. IV. játszma: 8:5, 16:8, 21:12. V. játszma: 5:3, 10:6, 12:6.

Bagics Bence: - Nyertünk, ez a legfontosabb!

Glózik János: - Fordulatos, változatos meccsen jó játékkal sikerült pontot szereznünk és két játszmát nyernünk. Sajnos azonban a rutinhiány miatt a végére kissé összeomlottunk, ezért nem jött össze még több.

Következő mérkőzés 2018.02.08-án csütörtökön 20 órakor lesz a Sződliget utcai csarnokban a Gödöllő ellen.

Juniorjaink utolsó mérkőzésüket játsszák az NB.II-es bajnokság alapszakaszában 2018.02.10-én szombaton hazai pályán a Kecskemét ellen.