Megkezdődött az NB.I-es rájátszás

2018. január 16. kedd

Vasárnap, Gödöllőn játszott felnőtt csapatunk az NB.I. rájátszásának első mérkőzésén.

Az első és a második játszmában egyik csapat sem tudott ellépni, fej-fej mellett haladtak. Csak a végjátékokban jeleskedett a hazai gárda.

A harmadik szettben a mieink megmutatták "oroszlánkörmeiket", végig kezdeményeztek, nem engedték ki a győzelmet a kezükből és szépítettek.

A negyedik szettben kiélezett, hosszú és látványos labdamenetekkel tarkított küzdelem folyt, melyet a Gödöllő zárt győztesen. A mienknek ezen a napon a nyitásfogadásokkal gyűlt meg a bajuk. Ha ezen tudnak javítani, akkor terem még babér a számukra.

A mérkőzésen jó teljesítményt nyújtott: Lászlop Alexandra, Mester Orsolya és Bodnár Rita.

PENTA Gödöllői RC - Palota Volleyball Team    3:1   (25:22, 25:22, 22:25, 25:19)

Gödöllői RC: : Király A. 11, Tóth Bagi 8, Lutter E. 15, Széles 13, Lakatos 13, Horváth P. 5.
Csere: : Kovács A. (liberó), Körtvélyessy 1, Halla G., Vecsey 4.
Vezetőedző: id. Grózer György

Palota: : Bodnár 7, Lászlop 19, Király D., Durst H. 10, Mester 13, Várhegyi 4.
Csere: : Hadnagy R. (liberó), Pilissy.
Vezetőedző: Glózik János

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 8:4, 16:10, 21:10, 24:16. II. játszma: : 8:5, 16:12, 21:14, 24:18. III. játszma: 5:8, 13:16, 17:21. IV. játszma: 5:8, 16:13, 21:18, 24:19

Id. Grózer György: - A mai teljesítményünket nem tudom értékelni.

Glózik János: - Akkor lennék elégedett a mai játékunkkal, ha jól működött volna a nyitásunk és a nyitásfogadásunk.

Folytatás 2018.01.20-án (szombaton) 17 órakor hazai pályán az MTK ellen.