Az év utolsó mérkőzése

2017. december 19. kedd

Szombaton, hazai pályán az MTK csapatát fogadta csapatunk bajnoki mérkőzésen.

A meccs 90 perces késéssel kezdődött OIB forduló miatt. Szerencsére, ez nem befolyásolta lányaink kezdését, mert a mérkőzés elején lépést tartottak az ellenféllel. Ekkor kiegyenlített játékot láthattak a nézők, egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. A szett közepén az MTK elhúzott, a Palota még egyenlített (18:18), de ebben a szettben ennyire futotta lányainktól.

A második szettben villámrajtot vett a vendég együttes, a mieink csak próbáltak felzárkózni, de nem sikerült.

A harmadik szettben csapatunk feladót cserélt, ami úgy tűnt, hogy jó lesz, mert a lányok az 1. szett elején mutatott játékot hozták, szívósan, lelkesen mezőnyöztek. Az MTK csak a hajrában tudott meglépni és innen már nem engedte ki a győzelmet a kezéből.

Palota Volleyball Team - MTK Budapest    0:3   (18:25, 11:25, 19:25)

Palota: : Hadnagy B. 1, Bánlaki 4, Lászlop 9, Durst H. 2, Mester 7, Király D. 1.
Csere: : Hadnagy R., Gazsi (liberók), Gracza Sóti, Bodnár 2, Pilissy, Vígh.
Vezetőedző: Glózik János

MTK: : Godó 9, Nyuka 3, Legross 11, Takács B. 12, Kis R. 6, Kötél Zs. 2.
Csere: : Hajek-Nagy (liberó), Lesi 2.
Vezetőedző: Tóth Gábor.

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 8:6, 13:16, 18:21. II. játszma: : 0:8, 7:16, 10:21. III. játszma: 7:8, 12:16, 16:21.