Az alapszakasz vége felé.

2017. december 12. kedd

Az elmúlt vasárnap a Vasas otthonában folytatódott csapatunknak a bajnokság.

Az első szettben megilletődötten kezdtek lányaink, semmi sem sikerült. Így nagyon gyorsan meg is nyerte a házigazda.

A második szettben mintha kicserélték volna csapatunkat, rendre szerezték a pontokat, nem hagyták magukat leszakadni az ellenféltől. Megint megmutatták, hogy tudnak jól támadni, védekezni, egymásért és a csapatért küzdeni. Sajnos, a végjátékra elfogyott az erő, ezzel a Vasas megszerezte a második szettet.

A harmadik szett elején még tartották a lépést a Vasassal, de aztán elfáradtak és nem sikerült a szettgyőzelem. A Vasas ezzel megszerezte a végső győzelmet.

Vasas Óbuda - Palota Volleyball Team    3:0   (25:8, 25:21, 25:14)

Vasas: : Bodovics 5, Mihály 12, Kostelanská 11, Haneline 8, Durst A. 4, Török 11.
Csere: : Juhár, Kiss G. (liberók), Ambrosio 5.
Vezetőedző: Jókay Zoltán.

Palota: : Bodnár, Bánlaki 4, Lászlop 5, Durst H. 3, Mester 3, Várhegyi 1.
Csere: : Hadnagy R. (liberó), Király 1, Pilissy 1, Gracza.
Vezetőedző: Glózik János

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 8:2, 16:6, 21:7. II. játszma: : 8:7, 16:11, 21:18. III. játszma: 8:7, 16:10, 21:13.

Jókay Zoltán.: - Ma a győzelem volt a legfontosabb, készülünk az évből hátralevő mérkőzésekre.

Glózik János: - Gratulálok a Vasas győzelméhez, mi a második játszmával lehetünk elégedettek.

Következő mérkőzés december 16-án 17 órakor az MTK ellen a Sződliget utcai termében lesz.