Megvan az első győzelem

2017. december 05. kedd

Felnőtt csapatunk vasárnap a TF otthonában játszotta soron következő mérkőzését a bajnokságban.

Az első szett elején fej-fej mellett haladtak a csapatok. 6:8-as állásnál lányaink robbantottak, sorra szerezték pontjaikat, egyre csak nőtt a különbség a két csapat között. Ezt a szett végéig tartani tudták a lányok és győzelem lett a vége a szettnek.

A második szett ugyan úgy kezdődött, mint az első szett, de a Palotás lányok fejben megint ott voltak, remekül támadtak, nagyszerűen mezőnyöztek. Ezzel a jó játékkal megnyerték a második szettet is.

Következhetett a harmadik szett, melyben állva hagyták a lányok a TF csapatát. Nagyon jó játékkal, egységes csapatszerkezettel, a taktikai utasításokat betartva, egymásért hajtva alig 1 óra játék után megszerezték az első győzelmet a bajnokságban.

Végre, meghozta gyümölcsét a sok-sok edzésmunka, a kitartás. Dicséret illeti a csapatot, mert nagyon jól játszottak!

TFSE - Palota Volleyball Team    0:3   (19:25, 21:25, 18:25)

TFSE: : Németh J., Imreh 9, Verebes 5, Balabás 5, Zgyerka-Édes 8, Villám Cs. 7.
Csere: : Dobrovits, Horváth R. (liberók), Németh N., Csengeri 2, Poór 5, Czakó.
Vezetőedző: Molnár István.

Palota: : Bodnár 3, Bánlaki 7, Lászlop 10, Durst H. 9, Mester 8, Várhegyi-Negrita 15.
Csere: : Gazsi (liberó), Király D. 7.
Vezetőedző: Glózik János

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 6:8, 11:16, 16:21. II. játszma: 7:8, 13:16, 18:21. III. játszma: 5:8, 12:16, 16:21.

Molnár István: - Csalódottság van bennem, mert a heti edzésmunka után nem ezt vártam a lányoktól. Sok taktikai dolgot nem tartottak be és kritikus helyzetekben szerencséjük sem volt, ez pedig kissé letörte a küzdőszellemet.

Glózik János: - Nagyon jól játszottunk, minden játékosomnak csak dicsérni tudom a hozzáállását.

Következő mérkőzés december 10-én 18 órakor a Vasas termében lesz.