Ez történt a hétvégén

2017. november 28. kedd

NB.I-es csapatunk szombaton, hazai pályán fogadta a Kaposvár együttesét.

Lányaink jól kezdték a mérkőzést, 6 pontig tartották magukat, de ekkor a Kaposvár játékba lendült és nyerte a szettet.

A második szettben a vendégek esélyt sem adtak a Palotának. Pontjaikat egymás után szerezték, némi ellenállással.

A harmadik szettben a mieink is "megérkeztek" a mérkőzésre. Sorra szerezték a pontokat, jobbnál jobb megoldásaik voltak a hálónál és remekül mezőnyöztek. 14-ig végig vezettek, de a Kaposvár magára talált és megnyerte ezt a szettet is, vele együtt a mérkőzést is.

Palota Volleyball Team - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem    0:3   (13:25, 12:25, 19:25)

Palota: : Bodnár, Bánlaki 2, Lászlop 8, Király 9, Mester 5, Várhegyi 4.
Csere: : Hadnagy R. (liberó).
Vezetőedző: Glózik János

Kaposvár: : Fábián 2, Araujo 9, Sitkey 5, Háfra 9, Iricsanyin 10, Leidgeb 12.
Csere: : Csitári, Mészáros Zs. (liberók), Kanizsai 4, Kocsi 1, Harmath 4.
Vezetőedző: Zarka Péter.

Az eredmény alakulása.
I. játszma: 5:8, 7:16, 11:21. II. játszma: 2:8, 6:16, 10:21 III. játszma: 8:7, 14:16, 15:21.

Glózik János: - A harmadik játszmában sikerült csak megnehezítenünk jó erőkből álló ellenfelünk dolgát.

Zarka Péter: - Újabb fontos mérkőzést nyertünk meg idegenben. Haladunk a céljaink elérése felé.

Következő két mérkőzés idegenben lesz:

december 3-án 17 órakor a TF otthonában;
december 10-én 18 órakor a Vasas termében.

Hazai pályán legközelebb december 16-án játszik a csapat az MTK ellen 17 órakor.