Magyar Kupa

2017. november 11. szombat

Szerdán, hazai pályán fogadta csapatunk a Jászberény együttesét Magyar Kupa első mérkőzésén.

Lányaink remekül kezdték a mérkőzést, jól játszva vezettek 6:6-ig. Ekkor azonban a vendégek feleszméltek és végig vezetve nyerték az első szettet.

A második szettben a mienk nem találták helyüket a pályán, semmi sem jött össze, a Jászberény úgy szerezte a pontjait, ahogy akarta. Ezt a szettet is nyerték.

A harmadik szettben megismétlődött az előző szettben látott játék, lányaink még próbáltak szépíteni remek nyitásokkal, jól működő sánccal, okos támadásokkal, de már nem sikerült. Ez a szett is a Jászberényé lett és a mérkőzés is.

Palota Volleyball Team - Jászberény Volleyball Team    0:3   (13:25, 15:25, 12:25)

Palota: : Bodnár, Bánlaki, Lászlop, Vigh, Mester, Várhegyi.
Csere: : Hadnagy R., Gazsi (liberók), Hadnagy B., Király, Pilissy.
Vezetőedző: Glózik János és Czímer Attila

Jászberény: : Pintér Andrea, Bleicher Nóra, Borsos Lili, Miklai Zsanett, Yana Shevchuk, Alina Adamenya.
Csere: : Lékó Lilla (liberó), Halla Petra, Turi Inez
Vezetőedző: Deme Gábor