Hazai pályán

2017. március 09. csütörtök

Szombat délután hazai pályán játszott csapatunk. A Gödöllő csapatát látták vendégül.
A mérkőzésen a papírforma érvényesült. Lányaink a szettek végjátékát nem tudják hozni. Ebben kell még fejlődniük.

Megérdemelten nyert a Gödöllő.

Palota RSC - Penta-Gödöllői RC    0:3   (7:25, 17:25, 17:25)

Palota RSC: Nyuka 5, Szelle 10, Kotlárik, Bodnár, Balczó 5, Oláh.
Csere: Hadnagy B. (libero), Király, Tóth E. 2, Durst H.
Vezetőedző: Fekete Krisztina

Penta-Gödöllői RC: Kötél Zs. 3, Radomszki 9, Széles 15, Szabó A. 9, Takács D. 15, Nagy A. 4.
Csere: Kovács A. (liberó).
Vezetőedző: Borkovits Zoltán

Az eredmény alakulása: I. játszma: 2:5, 4:8, 4:16, 6:24. II. játszma: 7:8, 9:8, 9:13, 13:16, 14:23, 16:24. III. játszma: 6:8, 7:11, 11:11, 12:15, 17:15, 17:24.

Borkovits Zoltán: - Sikeresen hoztuk a kötelezőt. Remélem ez jó alapot ad az eredményes rájátszáshoz.
Fekete Krisztina: - Az idei számunkra tanuló év. Leginkább abban kell fejlődnünk, hogy a végjátékhoz érve ne essen vissza ennyire a játékunk. Gratulálok a Gödöllőnek a győzelemhez.

Junior csapatunk mérkőzésének végeredménye:

Palota RSC - Penta-Gödöllői RC    0:3   (19:25, 19:25, 22:25)

Folytatás március 10-én (pénteken) Kaposváron, 12-én (vasárnap) hazai pályán a TF csapata ellen 16 órakor.