Díjeső a Palotánál

2016. december 09. péntek

A XV. kerületi Önkormányzat minden év decemberében díjazza a kerület kiemelkedő munkát végzett sportegyesületeit és sport szakembereit. Nagy örömünkre szolgált, hogy egyesületünkből többen is díjazásban részesültek.

Évről évre egyre többen jönnek utánpótlás korú gyerekek sportolni egyesületünkbe. Köszönhető ez a kiemelkedő utánpótlás-edzők munkájának.

A díjazottak között szerepelt Valasik Marietta, aki az "Év utánpótlás-edzője" címet nyerte el 2016-ban. Csapataival az NB.Ii-ben junior 3. helyet, Országos Serdülő Bajnokságban a legjobb 10-be jutottak, ami eddigi legjobb helyezésük, valamint Budapest Serdülő Bajnokság I. osztályában 2. helyezettek lettek.

Az "Év felnőtt csapata" címet a Palota RSC kapta, elismerve, hogy csapatunk feljutott az NB.I-be.

A felnőtt csapatunk edzője, Fekete Krisztina kitartó és áldozatos munkájával elnyerte az "Év felnőtt csapat edzője" díjat.

A díjakat Hajdú László polgármester úr és Pintér Gábor alpolgármester úr adta át.

Gratulálunk a díjazottaknak és büszkék vagyunk rájuk!


Szeretnénk megköszönni a XV. kerületi Önkormányzatnak, hogy segíti és támogatja a Palota RSC-t.