Tovább menetel a Palota

2015. december 06. vasárnap

Vasárnap játszotta soron következő mérkőzését a Palota RSC női röplabda csapata az NB.II. Keleti csoport 2. fordulójában. A vendég a VIKSZ Agria Eger csapata volt, akiket az 1. fordulóban Egerben 3:0 arányban legyőztünk.

Álmosan kezdte a csapat a mérkőzést. 6:6-ig fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd 2-3 ponttal ellépett az Eger. 16:16-nál érték utol őket, majd remek nyitásokkal és ütésekkel átvették a vezetést és nyerték az első szettet. A második etapban ott folytatták, ahol abbahagyták az első szettet. A játék minden elemében jobbak voltak a lányok az egrieknél. A magabiztos játék folytatódott a harmadik játékrészben is, olyannyira, hogy az egri lányok itt már csak 6 pontot tudtak szerezni.

Palota RSC - VIKSZ Agria RC Eger 3:0 ((21; 15; 6)

Palota RSC: Bodnár, Kovács, Király, Vígh, Győri, Nyuka. Csere: Hajagos (libero), Dénesi, Leszkovszi A., Lászlop.
Edző: Fekete Krisztina

Ez a mérkőzés remek befejezése volt az évnek. Folytatás január 16-án amikor csapatunk Debrecen ellen játszik. A következő hazai mérkőzés pedig január 23-án lesz, amikor a Szeged együttesét fogadja a csapat a Sződliget utcában.