Diamant siker a Palota otthonában

2014. október 24. péntek

Az NB I. női röplabda bajnokság alapszakaszának 6. fordulójában 0:3-as vereséget szenvedett a Palota RSC csapata a 1. MCM-DIAMANT Kaposvári Egyetem együttesével szemben.

A Diamant együttese nem titkoltan a győzelem céljával lépett pályára a Palota otthonában. Az első játszmában a kaposváriak stabil játékkal végig vezetve győztek 25:17 arányban. A térfélcsere után már nagyobb csata bontakozott ki a pályán. Felpörögtek a hazai lányok, de szett végén mégis a vendégek biztosították be újabb részsikerüket (23:25). A harmadik játékrészben újra a Diamant került lépéselőnybe, és ezúttal már a végjátékban is nyugodtabbak lehettek. A Palota csak 21 pontig jutott, így a csere nélkül játszó csapatok 65 perces mérkőzéséből a kaposváriak kerültek ki győztesen.

Palota RSC - 1. MCM-DIAMANT Kaposvári Egyetem 0:3 (17-25, 23-25, 21-25)

Palota: Szűcs, Hegedűs, Nyuka, Lászlop, Petrás, Szikszai. Csere: Hajagos (libero). Vezetőedző: Fodorné Kastner Veronika.

Diamant: Jenei, Rák, Szívós I., Horváth A., Pintér Zs., Harmath. Csere: Csitári (libero). Megbízott edző: Kovács Balázs.